speaker-photo

Andrea a Radovan Jurkovičoví

Iniciačné stretnutia❤

Andrea je žena, ktorá mala odvahu sa rozhodnúť. Po 11 rokoch odišla z biznisu aby sa v tichu mohla ponoriť do svojich tieňov, spoznať svoju tmu, pochopiť ju a prijať jej svetlo. Vydala sa na cestu transformácie svojho vnútra, rozpomenula si „kto je” a začali jej  prichádzať duchovné dary, ktorými napĺňa svoje poslanie, sprevádzať ženy na ich ceste k ich prebudeniu. Andrejka sa venuje ženským kruhom mystéria Márie Magdalény, spoločne robia iniciačné stretnutia.

So svojim mužom Radovanom kráčajú po ceste transformácie a duchovného prebudenia spoločne. V knihe Radovan opisuje svojimi mužskými očami situácie, ktoré spoločne prežili. Radovan je úspešný biznismen, ktorý kráča aj po duchovnej ceste. Obaja sú tak veľmi rozdielni. Absolútne protiklady vo všetkom. A práve v tejto vonkajšej rozdielnosti vnímajú ich absolútnu vnútornú jednotu. Spája ich hlboká láska, túžba po evolúcii vedomia a túžba po zmysluplnom tvorení, ktoré bude prínosné pre túto zem, pre ľudstvo, pre nás.

16:45 - 17:15

Nedeľa 12.12.2021

Aramejský Otčenáš Tanec

Pohybová modlitba aramejského Otčenáša: aktivácia posvätnej geometrie v priestore. Mária Magdaléna ju tancovala okolo Krista, keď sa modlil: Ukážka