speaker-photo

Barbara Buľubášová

Art Living❤

Art living – umenie a spôsob žitia a bývania
Umenie bývania je spôsob akým vyjadrujeme náš vzťah k sebe samým, k spôsobu žitia. Každý z nás sa v živote snaží o to isté, čo neznamená ale, že každý z nás má rovnaký cieľ. To, čo všetci máme spoločné je snaha žiť šťastne.
Šťastie je nemerateľná miera nášho uspokojenia s krehkými hranicami a jemnou hladinou. Šťastie, ktorého podobu a predstavu má každý človek jedinečnú. Šťastie, ktoré má v sebe všetko a nič, málo i veľa, prázdno i plno.
Prinášam Vám a predstavujem milé čitateľky a čitatelia ARTLIVING - moje dieťa, moje zrkadlo, seba...
S úctou a rešpektom voči všetkým mojim múdrym a skúseným učiteľom, sprievodcom a priateľom.
Volám sa Barbara Buľubašová a už niekoľko rokov sa nevenujem finančným službám v oblasti realít. Kedysi som túto oblasť prepojila s designom a poradenstvom harmonizácie priestorov inšpirujúc sa feng šuej, aromaterapiou, lytoterapiou drahých kameňov, colorterapiou a farebným poradenstvom, či tradičnými postupmi a receptami našich predkov.
Som mamou 14ročnej dcéry, vďaka nej som sa v jej predškolských časoch dostala k niekoľkoročnej dobrovoľníckej práci v miestnom materskom centre, kde žijeme. Materstvo a práca s deťmi a rodičmi vo mne umocnili, že mojou srdečnou záležitosťou sa stala práve tvorba harmonických priestorov pre deti, ako aj formy záhradných prvkov rozvíjajúce detské vedomie.