speaker-photo

RAMIVANA

RAMIVANA - Liečivá Cesta Zvukom

RAMIVANA vás prevedú Liečivou Cestou Zvukom, kde sa budete môcť ponoriť do magických zvukov alikvótneho spevu, mongolských hrdelných spevov a tradičných hudobných nástrojov z celého sveta, ako napríklad didgeridoo, indiánske flauty, duduk, drumble, jazýčkové bubny, tibetské spievajúce misky, symfonické gongy, zvonkohry...

 
RAMIVANA je anglicko-slovenské duo, tvorené Ramim a Ivanou. Ich zámerom je nielen pomocou hudobných harmónií a vibrácií pomôcť ľuďom dosiahnuť ďalší krok k lepšiemu zdraviu a vnútornému pokoju. Sú multiinštrumentalisti a dlhé roky sa venujú muzikoterapii. Rami je majster alikvótneho a hrdelného spevu, duchovný učiteľ a liečiteľ a spolu s manželkou Ivanou veľa cestujú a ponúkajú semináre, súkromné lekcie, vzdelávacie koncerty, muzikoterapeutické Cesty zvukom, gongové kúpele, prednášky, predávajú relaxačné CD a hudobné nástroje z celého sveta, pracujú s ľuďmi všetkých vekových kategórií a zdravotných stavov a prinášajú hudbu a liečivé vibrácie pre všetkých.
Bližšie info o nich nájdete na:

http://www.sk.ramivana.com/
https://www.facebook.com/pages/Ramivana/476299379084766
http://www.youtube.com/user/ramivana

V Predajnom stánku Ramivana nájdete relaxačné CD a hudobné nástroje z celého sveta, od jednoduchých hudobných nástrojov pre deti, po profesionálne hudobné nástroje nie len na muzikoterapiu. Prídite si zahrať ;-)
http://www.sk.ramivana.com/obchod.html
Ďakujeme a veľmi sa na vás tešíme už čoskoro ;-)


Love & Blessings
Rami & Ivana
www.ramivana.com
  12:00 - 12:20

  Sobota 24. júl (sobota)

  OBRAD: OM MANI PADME HUM❤

  Spievame spoločne mantru RAdosti 108krát: UKÁŽKA

  16:30 - 17:30

  Sobota 24. júl (sobota)

  LIEČIVÁ CESTA ZVUKOM

  Budete sa môcť ponoriť do magických zvukov alikvótneho spevu, mongolských hrdelných spevov a tradičných hudobných nástrojov z celého sveta: didgeridoo, indiánske flauty, drumble, jazýčkové bubny, tibetské spievajúce misky, symfonické gongy a zvonkohry:
  UKÁŽKA❤